Abychom Vám zpříjemnili nakupování na našem e-shopu, provedli jsme několik úprav včetně migrace vašich uživatelských účtů. Tedy při prvním přihlášení musíte prosím požádat o nové heslo: ZDE

Vánoce a Velikonoce

Vánoční a velikonoční zboží je naší chloubou. Zachováváme tradici nejkrásnějších českých svátků. Návrhy desénů jsou každoročně ručně malovány v našem firemním ateliéru. Vánoční a velikonoční zboží tkáme z přírodních materiálů s využitím letitých zkušeností. Společně s kvalitním tiskem dáváme zboží nejvhodnější vlastnosti pro užívání v době nejhezčích svátků.

Objednejte si naše ryze české výrobky v našem obchodě. Pokud uvažujete o vlastní zakázkové výrobě, neváhejte nás kontaktovat.

Bohatý sortiment

Vyrábíme jedinečné žakárské (vytkávané) utěrky. Vaše stolování bude kompletní s tištěnými ubrusy, ubrousky a běhouny.

Kontakt

Ing. Vlastimil Duch (Ředitel společnosti)
 +420 603 501 914
 frolen@frolen.cz

Žakárské utěrky

Nově jsme do naší výroby zařadili bohaté vánoční a velikonoční desény utěrek s tradiční tématikou.  Jejich kvalitu podtrhuje perfektní savost a dlouhá životnost.

 
 

Chci se dozvědět více

 

Tisk

Naše desény, které doplňují české tradice dosahují nejvyšší kvality. Podkladové tkaniny si vyrábíme s letitými zkušenostmi v naší tkalcovně sami a ve spolupráci s českou moderní tiskárnou v podhůří Jeseníků připravujeme jedinečné české výrobky. Veškeré designy vznikají s citem pro detail, tradici a s láskou k řemeslu v našem ateliéru.

Naše Vánoční a Velikonoční utěrky a ubrusy představují kormě elegance i výborným funkční výrobek z přírodních materiálů s kvalitním tiskem.

Tradiční česká kvalita, vyráběná naší společností, Vám poslouží dlouhá léta.

 

Rozměry

Pro Vaše stolováním vyrábíme kompletní sortiment. Standardní rozměry ubrousků a běhounů doplňuje široká nabídka ubrusových rozměrů:

  • Ubrousek 42x42cm
  • Běhoun 88x42cm
  • Malý ubrus 88x88cm
  • Ubrusy 140x120cm až 140x240cm
  • Kulatý ubrus průměr 140cm
  • Vánoční metráž

Pokud zákazník nenarazí na ten pravý rozměr, nabízíme zakázkovou výrobu na míru.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení