Vánoce a Velikonoce

Vánoční a velikonoční zboží je naší chloubou. Zachováváme tradici nejkrásnějších českých svátků. Návrhy desénů jsou každoročně ručně malovány v našem firemním ateliéru. Vánoční a velikonoční zboží tkáme z přírodních materiálů s využitím letitých zkušeností. Společně s kvalitním tiskem dáváme zboží nejvhodnější vlastnosti pro užívání v době nejhezčích svátků.

Objednejte si naše ryze české výrobky v našem obchodě. Pokud uvažujete o vlastní zakázkové výrobě, neváhejte nás kontaktovat.

Bohatý sortiment

Vyrábíme jedinečné žakárské (vytkávané) utěrky. Vaše stolování bude kompletní s tištěnými ubrusy, ubrousky a běhouny.

Kontakt

Ing. Vlastimil Duch (Ředitel společnosti)
 +420 603 501 914
 frolen@frolen.cz

Žakárské utěrky

Nově jsme do naší výroby zařadili bohaté vánoční a velikonoční desény utěrek s tradiční tématikou.  Jejich kvalitu podtrhuje perfektní savost a dlouhá životnost.

 
 

Chci se dozvědět více

 

Tisk

Naše desény, které doplňují české tradice dosahují nejvyšší kvality. Podkladové tkaniny si vyrábíme s letitými zkušenostmi v naší tkalcovně sami a ve spolupráci s českou moderní tiskárnou v podhůří Jeseníků připravujeme jedinečné české výrobky. Veškeré designy vznikají s citem pro detail, tradici a s láskou k řemeslu v našem ateliéru.

Naše Vánoční a Velikonoční utěrky a ubrusy představují kormě elegance i výborným funkční výrobek z přírodních materiálů s kvalitním tiskem.

Tradiční česká kvalita, vyráběná naší společností, Vám poslouží dlouhá léta.

 

Rozměry

Pro Vaše stolováním vyrábíme kompletní sortiment. Standardní rozměry ubrousků a běhounů doplňuje široká nabídka ubrusových rozměrů:

  • Ubrousek 42x42cm
  • Běhoun 88x42cm
  • Malý ubrus 88x88cm
  • Ubrusy 140x120cm až 140x240cm
  • Kulatý ubrus průměr 140cm
  • Vánoční metráž

Pokud zákazník nenarazí na ten pravý rozměr, nabízíme zakázkovou výrobu na míru.