Reklamní froté a utěrky

FROLEN – výroba reklamních ručníků, osušek a utěrek

Vyrábíme reklamní ručníkyreklamní osušky a reklamní utěrky s potiskem – vytkanou grafikou. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury, dodavatelé reklamních předmětů a firmy, které v rámci propagace své značky distribuují dárky pro zaměstnance a obchodní partnery. Při výrobě používáme kvalitní bavlněné a bambusové příze s vynikajícími uživatelskými vlastnostmi (srážlivost bavlny 5-8%). Logo do froté vytkáme plasticky nebo dvoubarevně (více barevně). Zboží je během barvení a bělení opatřeno trvalou úpravou High IQ® Cool Comfort – tato úprava umožňuje téměř okamžitě odvádět vlhkost od těla a navozuje pocit sucha a tepla.

Kompletní výroba včetně textilního poutka a dárkového balení.

Kromě výroby ručníku, nebo osušky s vaší grafikou nabízíme možnost přišití textilního poutka s vaším logem. Máte-li v úmyslu naše výroby rozdávat jako dárek, dodáme vám je ve formě elegantního balení například v lesklém sáčku s papírovou stuhou.

Ručníky a osušky s vaší grafikou

Poutko s vaším logem

Více o produktech a službách

Dárkové balení

Proč si vybrat FROLEN?

Rychlost dodání

Celý proces od objednání přes přípravu, nastavení tkalcovských stavů, výroby a dárkového balení trvá standardně 3 -5 týdnů.

Kvalitní materiály

Při výrobě froté textilu využíváme pouze kvalitní bavlněné a textilní příze s vynikajícími vlastnostmi. Ručníky a osušky vyrobené z bambusových přízí eliminují hygienicky nežádoucí vlastnosti textilu, který je trvale vystaven vlhkosti.

Vlastní výrobní
kapacity

Výroba probíhá v českém rodinném výrobním závodě, kde máme celý proces plně pod kontrolou.

Jak probíhá výroba?

Standardně dodáváme naše produkty za 3 -5 týdnů od objednání.

 

1.

Objednáte
si produkt

2.

Zašlete nám
logo

3.

Odsouhlaste
náhled a barvy

4.

Vyrábíme

5.

Balíme a
expedujeme

Poptat výrobu

Co o nás říkají naši klienti?

“Osušky s naším logem objednáme od firmy Frolen již několik let, ať už ve verzi bavlněné, bambusové nebo naposledy v kombinaci bavlny a bambusu. Pro naše zákazníky je to kvalitní a oblíbený praktický dárek. Za velké pozitivum považuji včasné dodávky a minimální starost o průběh zakázky.”

Eva Kubečková Reflex s.r.o.

Hledali jsme tematicky vhodný reklamní dárek pro naši firmu, která dodává kuchyňské dřezy a vodovodní baterie. Stačilo přijít s vlastním návrhem designu, doladit drobné detaily a do měsíce bylo 1500 utěrek na světě. Jsou velmi pevné, savé a téměř nezničitelné. Vřele doporučujeme!”

Lukáš Rücker SINKS s.r.o.

“Velice oceňuji, s jakým profesionálním a osobním přístupem se ujali zakázky, která nebyla tak velká. Jak uměli poradit s výběrem materiálu i barevnou kombinací. V neposlední řadě, že termíny dopředu domluvené bezezbytku splnili. Mohu zkonstatovat, že jsme „kápli“ na profesionály.”

Richard Bergmann Červený Kostelec

Reference


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: