Reklamní ručníky, osušky a utěrky

s vaším logem či grafikou na míru

Prohlédnout si nabídku

FROLEN – výroba reklamních ručníků, osušek a utěrek

Vyrábíme reklamní ručníkyreklamní osušky a reklamní utěrky s potiskem – vytkanou grafikou. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury, dodavatelé reklamních předmětů a firmy, které v rámci propagace své značky distribuují dárky pro zaměstnance a obchodní partnery. Při výrobě používáme kvalitní bavlněné a bambusové příze s vynikajícími uživatelskými vlastnostmi (srážlivost bavlny 5-8%). Logo do froté vytkáme plasticky nebo dvoubarevně (více barevně). Zboží je během barvení a bělení opatřeno trvalou úpravou High IQ® Cool Comfort – tato úprava umožňuje téměř okamžitě odvádět vlhkost od těla a navozuje pocit sucha a tepla.

Více o naší firmě
Produkty a služby

Kompletní výroba včetně textilního poutka a dárkového balení.

Kromě výroby ručníku, nebo osušky s vaší grafikou nabízíme možnost přišití textilního poutka s vaším logem. Máte-li v úmyslu naše výroby rozdávat jako dárek, dodáme vám je ve formě elegantního balení například v lesklém sáčku s papírovou stuhou.

Ručníky a osušky s vaší grafikou

Poutko s vaším logem

Dárkové balení

Proč si vybrat FROLEN?

Clock

Rychlost dodání

Celý proces od objednání přes přípravu, nastavení tkalcovských stavů, výroby a dárkového balení trvá standardně 3 -5 týdnů.

Shield

Kvalitní materiály

Při výrobě froté textilu využíváme pouze kvalitní bavlněné a textilní příze s vynikajícími vlastnostmi. Ručníky a osušky vyrobené z bambusových přízí eliminují hygienicky nežádoucí vlastnosti textilu, který je trvale vystaven vlhkosti.

Factory

Vlastní výrobní kapacity

Výroba probíhá v českém rodinném výrobním závodě, kde máme celý proces plně pod kontrolou.

Jak probíhá výroba?

Standardně dodáváme naše produkty za 3 -5 týdnů od objednání.

1.

Objednáte si produkt

2.

Zašlete nám logo

3.

Odsouhlasíte náhled a barvy

4.

Vyrábíme

5.

Balíme a expedujeme

Co o nás říkají naši klienti?

Reference

Kontaktujte nás
preloader