Reklamní ručníky, osušky a utěrky s vaším logem či grafikou na míru.

Uvedené ceny zahrnují kompletní výrobu reklamních froté ručníků či osušek včetně návrhu designu a naprogramování výrobního software. Nabízíme dvě různé technologie výroby reklamních ručníků a osušek. Všechny produkty vyrábíme ve verzích s bavlněnou či s hygieničtější bambusovou přízí s gramáží nejčastěji 400-500g/m². Standardní rozměry našich ručníků a osušek jsou 50x30cm, 50x100cm, 50x140cm. Standardní rozměry utěrek jsou 50x65cm, 50x70cm. Po předchozí konzultaci můžeme vyrobit produkty i v jiných rozměrech. Přesnou specifikaci produktů a cenu vám sdělíme na základě vaší poptávky.


Jednobarevná grafika, plastické vytkávání

Decentní forma vytkání se zpravidla provádí u jednobarevného zboží. V místě loga je smyčka vypuštěna (převedena na druhou stranu) – je zde lysina. Z rubové strany je pak zboží bez vzoru. Vzor lze vytkat z rubové i lícové strany a lze ho i podbarvit.

Standardní rozměr osušky je 75x140cm a ručníku 50x100cm. Optimální minmální množtví pro se pohybuje od 300ks. Cenu velmi rádi sdělíme dle Vaši konkrétní poptávky.   


Dvoubarevná grafika

Jedna barva tvoří základní plochu, druhá barva kreslí vzor. Z rubové strany jsou barvy inverzní.

Dvoubarevné froté zboží s podílem bílé barvy bývá cenově výhodnější. Standardní rozměr osušky je 75x140cm a ručníku 50x100cm. Optimální minmální množtví pro se pohybuje od 300ks. Cenu velmi rádi sdělíme dle Vaši konkrétní poptávky.   


Utěrky

Nabízíme výrobu 100% bavlněných utěrek, pololněných (složení 48% bavlna a 52% len), nebo utěrky s bambusem (složení 47% bavlna a 53% bambus). Utěrky je možné vyrábět v naturálním nebo ve vícebarevném provedení.

Standardní rozměr utěrek je 50x70cm (50x65cm). Optimální minmální množtví pro se pohybuje od 250ks od barvy a designu. Cenu velmi rádi sdělíme dle Vaši konkrétní poptávky.


Doplňkové služby

Loga na poutku, výšivky a dárková balení

Poutka jsou saténová s plnobarevným tiskem, u větších počtů kusů mohou být i vytkávaná. V obou případech platí dlouhá životnost a stálobarevnost. Výšivku zajistíme i od několika kusů, například se jménem. Dárkové balení připravíme do krabičky s lněným provázkem (ECO balení), s papírovou sponou, s ozdobnou visačkou, s mašlí, do ruličky, atd…

Jednotlivé doplňky s Vámi detailně připravíme, včetně návrhů. Ceny se opět odvýjejí do množtví a složitosti.  


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: