Žakárské utěrky

Dobrý způsob, jak zviditelnit firmu na správných místech. Na žakárskou utěrku Vám vytkáme libovolný obrázek, název či logo firmy, hotelu, lázní, města, sportovní akce či internetových stránek cílených na potencionální klienty, zákazníky, obchodní partnery nebo zaměstnance.

I když už dnes v naprosté většině domácností najdete myčku na nádobí, přesto se bez kvalitní kuchyňské utěrky žádná hospodyňka neobejde. Někdy je zapotřebí nějaké nádobí omýt rychleji, utřít louži vody, kterou se vám povedlo omylem vytvořit okolo dřezu nebo si prostě jen utřít ruce. A v takových případech je kvalitní utěrka k nezaplacení.

KVALITNÍ A FUNKČNÍ UTĚRKA S LOGEM → SPOKOJENÝ UŽIVATEL → VYNIKAJÍCÍ DLOUHODOBÝ MARKETING

Žakárské utěrky vyrábíme v různých délkách, v šíři 50cm, v malých i velkých sériích a v relativně krátké době. Používáme kvalitní bavlněné, bambusové a lněné příze s vynikajícími uživatelskými vlastnostmi (srážlivost bavlny 5-8%). V případě zájmu a s využitím našich zkušeností Vám navrhneme grafiku a umístění loga na žakárskou utěrku. Barvy přízí pro Vás vyvzorujeme dle barevnice PANTONE a zašleme ke schválení. Pro malé množství vycházíme ze skladových zásob. Zboží je z pravidla expedováno do 3-6 týdnů k zákazníkovi. Doprava po ČR zdarma.

Výroba z různých materiálů

Utěrky vyrábíme v tradičním bavlněném provedení, brilantně probarvené bambusové verzi a lněné verzi ideální pro leštění skla a nádobí.

Kontakt

Ing. Vlastimil Duch (Ředitel společnosti)
 +420 603 501 914
 frolen@frolen.cz

100% ČESKÁ VÝROBA

  • Vyrábíme jedinečné, funkční a elegantní utěrky, které jsou poddajné a perfektně sají od prvního vyprání.
  • Materiálové složení: 100% bavlna, bavlna/bambus, bavlna/len a 100% len.
  • Vytkáváme bohaté a detailní desény.
  • Stálobarevnost zajišťujeme probarvením v přízi.
  • Standardně vyrábíme tyto rozměry v min. množství: 300ks: 50x65cm nebo 50x70cm.  Další rozměry a množství jsou možné po dohodě.
  • Cenu nejvíce ovlivňuje množství a barvy přízí.
  • Doprava po ČR zdarma.

Naše utěrky budete používat s radostí a budou ozdobou vaší kuchyně!

 
 
 
 

Bambusové a lněné příze

Utěrky bavlna / bambus – tyto exkluzivní utěrky vyrábíme z bambusových přízí, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka svými mimořádnými vlastnostmi:

Struktura a tvar bambusového vlákna dovoluje nasáknout až 4x více vlhkosti než bavlněné vlákno. Má přirozené antibakteriální účinky zabraňující tvorbě plísní, které mohou vznikat následkem nedostatečného schnutí (nezatuchne). Příze jsou brilantně lesklé a hladké. Vysoká odolnost proti otěru zajišťuje froté bambusovému zboží dlouhou životnost.

Utěrky bavlna / len – lněný materiál dává výrobku chladivý omak, vzdušnost, vysokou savost, je přirozeně antibakteriální a disponuje anti-alergenními účinky. Lněné utěrky oceníte především při otírání skla, při kterém utěrka nezanechává na povrchu chloupky a výborně leští. Podobně jako bambusová utěrka, lépe saje a nezatuchá tak rychle jako bavlněná.

 

Balení, Poutko, Výšivka

Stejně jako na froté i na utěrky můžeme doplnit logované poutko, poskytnout vkusné balení (krabičky, sáčky, roličky), vložit Váš tematický leták nebo krásnou kartičku s popisem zboží a věnováním.

Pokud něco nejde vytkat, nabízíme Vám výšivku, kterou vkusně umístíme na naše skladové žakárské utěrky. Cena výšivky je odvozena od její velkosti a složitosti motivu.