SMĚRNICE O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

www.frolen.cz  – Od května 2017

Těší nás Váš zájem o naši internetovou prezentaci a nabídky na našich webových stránkách.

Ochrana Vašich osobních údajů (dále jen „údaje“) je pro nás velmi důležitá. V následujícím textu Vás proto chceme podrobně informovat o tom, jaké údaje jsou při Vaší návštěvě naší internetové prezentace a při využití našich nabídek na internetových stránkách zjišťovány, a jak je následně zpracováváme nebo využíváme, a rovněž o tom, jaká doprovodná ochranná opatření jsme učinili z technického a organizačního hlediska.

Pamatujte, prosím, na to, že tato směrnice o ochraně osobních údajů může být občas aktualizována kvůli implementaci nových technologií anebo na základě změn legislativy.  Při veškerých změnách samozřejmě vždy zohledníme Vaše náležité zájmy.

1. ODPOVĚDNÉ MÍSTO

Odpovědným místem ve smyslu Zákona o elektronických komunikacích 468/2011 Sb. a současně poskytovatelem služeb je společnost Frolen, Linex-export,s.r.o., kterou zastupují Ing. Miroslav Duch.

Otázky nebo poznámky k tomuto prohlášení o ochraně osobních údajů nebo obecně k ochraně dat zasílejte, prosím, na následující e-mailovou adresu: miroslav.duch@frolen.cz.

Kontaktujte nás
preloader