Neohodnoceno

RUČNÍK OLIVER NATUR - LNĚNÁ SMYČKA 47x95

Přírodní froté ručník, rozměr 47×95 cm, 100% lněná smyčka, nosná tkanina bavlněná TOP produkt skandinávského stylu z přírodních přízí - vhodný pro sauny a masážní účely pro lázni Len je tradiční česká ekologická tkanina, která slaví velký návrat a podporuje trend doby v ekologickém chápání okolního světa.
Skladem (28 ks)
Kód: 03086
272,70 Kč 225,40 Kč bez DPH
Kategorie: NATURAL
Barva: Režná
Materiál: Len
Rozměr: 47x95 cm
Typ zboží: Froté
Specifikace: Český výrobek
Výrobce: Česká rodinná tkalcovna FROLEN
Lněné froté
Připravujeme
100% přírodní lněný materiál ve froté smyčce dává výrobku naturální CHLADIVÝ omak, VZDUŠNOST, VYSOKOU SAVOST a přirozeně ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIALERGENNÍ účinky. Při používání lněného materiálu ve froté oceníte jeho MASÁŽNÍ ÚČINEK, po kterém prokrvíte pokožku, odstraníte odumřelé buňky, povzbudíte lymfatický systém, zmírníte nadměrné ukládání tuku a Vaše kůže bude vypadat mladistvě a zdravě. Po vyprání dosáhnete optimální užitné vlastnosti, aby nebyl výrobek příliš drsný, ale stále příjemně plnil svou funkci. Zejména je vhodný pro sauny, sportovní a léčebná zařízení.

Tento produkt byl vyvinut speciálně pro skandinávský a americký trh s nejvyššími kvalitativními požadavky. S rostoucí poptávkou kvalitních přírodních produktů nabízíme úspěšně tento produkt i v Čechách. Toto zboží je standardně baleno po 1ks do lesklého sáčku společně s přírodně laděnou kartičkou, popisující jeho výjimečné vlastnosti.
Lněné ručníky a osušky jsou kvalitním, luxusním a neotřelým dárkem pro Vaše blízké, obchodní partnery.

dez : 03086 rozměr: 47×95 cm
složení výrobku: 75% len / 25% bavlna
gramáž: 570g/m2
Doporučená teplota praní: 60°- 90°C
Vyrobeno tkalcovnou Frolen v České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: