Neohodnoceno

POLOLNĚNÁ ZÁSTĚRA + UTĚRKA S VÝŠIVKOU LNĚNÉ KYTIČKY - SÁČEK ŠEDÁ

Pololněná zástěra v keprové vazbě s elegantní výšivkou a pevným keprovým popruhem. Velikost zástěry je cca. 53 x 93cm. Utěrka je ze stejného materiálu také s výšivkou lněného kvítí - rozměr utěrky 50x70cm. Můžete zakoupit samostatně, nebo společně dárkově či ekonomicky (do sáčku) balené.
Skladem (2 ks)
Kód: ZASTERA-UTERKA S VYSIV./S
608,20 Kč 502,60 Kč bez DPH
Kategorie: Zástěry, Chňapky
Barva: Šedá
Materiál: Bavlna/Len
Typ zboží: Hladké
ZÁSTĚRA+UTĚRKA
Novinka
Kvalitní pololněná kuchyňská zástěra ochrání vás a vaše oblečení před zamaštěním a znečištěním při vaření v kuchyni, ale i při letní zahradní grilovačce. Na základě exportních zkušeností, jsme vytvořili i pro český trh zástěru s výšivkou na kapse. Tkanina pro pololněnou zástěru je tkána v naší tkalcovně na bavlněných osnovách se 100% lněným útkem. Poté je kapsa opatřena kvalitní výšivkou a zástěra je pečlivě ušita v naší šicí dílně.
Pevný keprový popruh je určen pro uvázání vzadu pro všechny druhy postav. Velikost zástěry je cca. 53 x 93cm.

LEN — 100% přírodní lněný materiál dává výrobku naturální CHLADIVÝ omak, VZDUŠNOST, VYSOKOU SAVOST a přirozeně ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIALERGENNÍ účinky.

Doporučená teplota praní: do 60°C
Gramáž: 250g/m2

Při údržbě výrobků respektujte ošetřovací symboly. Z hygienických důvodů doporučujeme výrobky před použitím vyprat. Doporučujeme žehlit z rubové strany.

Vyrobeno tkalcovnou Frolen v České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: