Neohodnoceno

DÁRKOVÉ BALENÍ - UTĚRKA ŽAKÁRSKÁ VČELA HNĚDÁ 50x70 2KS

Líbivá včelařská bavlněná utěrka, vysoká savost bavlny, rozměr 50x70cm, 100% bavlna, nadstandardní gramáž 220 g/m2.
Skladem (3 ks)
Kód: 02524_HNEDA_DB_2KS
216,80 Kč 179,20 Kč bez DPH
Kategorie: Kuchyňské zboží
Barva: Hnědá
Materiál: Bavlna
Rozměr: 50x70cm
Typ zboží: Hladké, Žakárské
UTĚRKA VČELA DÁRKOVÉ BALENÍ 2
Připravujeme
Dárkové balení našich žakársky tkaných utěrek, udělá radost vašim milým či budou praktickým dárkem obchodnímu partnerovi. Pevná krabička z vlnitého papíru v kombinaci s lněným provázkem a štítkem českého výrobce, dává vašemu dárku pocit luxusního eko - českého produktu.

Balení obsahuje 2ks kvalitní žakársky tkané utěrky. Jsme tkalcovna s vlastní šicí dílnou, balením a expedicí, proto nás neváhejte kontaktovat s požadavkem na jiné balení. Viz. položka vlastní dárkové balení v naší nabídce.
PRO ČESKÉ VČELAŘE OD ČESKÝCH TKALCŮ
Tkaná utěrka s motivem včeliček jistě udělá radost nejednomu včelaři či milovníku zahradničení. Utěrka je vrcholným produktem tkaní žakárskou technikou. Vzor není natištěn, ale utkán na našem žakárském tkalcovském stavu z předem obarvených přízí. Příze jsou tudíž kompletně probarvené a ne pouze potištěné na povrchu. Tato složitá technika žakárské výroby umožňuje vytvoření nádherných, stálých vazebních vzorů, které Vám budou léta dělat radost.

Žakárské tkaní je složité tkaní, kdy každá osnovní nit je schopna vytvářet prošlup (tj. prostor pro zanášení útku) samostatně, čímž lze dosáhnout složitých vytkaných motivů. Jedná se o jednu z nejsložitějších tkalcovských technik.

dez: 02524 včela
rozměr: 50x70
materiál: 100% bavlna
gramáž: 235g/m2
Doporučená teplota praní: 60°C
Při údržbě výrobků respektujte ošetřovací symboly. Z hygienických důvodů doporučujem výrobky před použitím vyprat.
Vyrobeno tkalcovnou Frolen v České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: