Neohodnoceno

DÁRKOVÉ BALENÍ UTĚRKA ŽAKÁRSKÁ KÁVA REŽNÁ LNĚNÁ A BAVLNĚNÁ 3 KS

Líbivé lněné utěrky v eko-balení, vysoce savé, rozměr 50x75cm, len 48%, 52% bavlna.
Předobjednávka
Kód: 02242/L-BAVLNA_REZNA_DB_3
386,20 Kč 319,20 Kč bez DPH
Kategorie: Kuchyňské zboží
Barva: Režná
Materiál: Bavlna/Len
Rozměr: 50x75cm
Typ zboží: Hladké, Žakárské
02242 LEN NATUR Uterky kava karbicka 01
Připravujeme
Dárkové balení našich žakársky tkaných utěrek, udělá radost vašim milým či budou praktickým dárkem obchodnímu partnerovi. Pevná krabička z vlnitého papíru v kombinaci s lněným provázkem a štítkem českého výrobce, dává vašemu dárku pocit luxusního eko - českého produktu.

Balení obsahuje 3ks kvalitní žakársky tkané utěrky. Jsme tkalcovna s vlastní šicí dílnou, balením a expedicí, proto nás neváhejte kontaktovat s požadavkem na jiné balení. Viz. položka vlastní dárkové balení v naší nabídce.

Vytkávaná žakárská utěrka, tak jak ji znáte již z časů našich babiček. Bavlněná utěrka je od prvního vyprání vysoce savá. Utěrka není potištěna, ale vzor je přímo vytkaný na našem žakárském tkalcovském stavu z předem obarvených přízí. Příze jsou tudíž kompletně probarvené a ne pouze potištěné na povrchu. Tato složitá technika žakárské výroby umožňuje vytvoření nádherných, stálých vazebních vzorů, které Vám budou léta dělat radost. Utěrka je opatřena praktickým poutkem pro zavěšení.

Příze je barvena v české barevně a není napuštěna žádnými nesmyslnými změkčovadly, tudíž maximálně využíváme přírodních vlastností savosti bavlny. Stálobarevnost je vždy na nejvyšších stupních zkušební stupnice.

dez : 02242
rozměr: 50x75
materiál: len 48%, 52% bavlna.
gramáž: 235g/m2
Doporučená teplota praní: 90°C
Vyrobeno tkalcovnou Frolen v České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: